Sztuczne kwiaty

Wiosna oraz lato to najlepszy sezon ślubny dla kwiatów żywych, jednak tak ważne uroczystości jak śluby nie odbywają się tylko i wyłącznie na wiosnę oraz w lecie, bowiem wiele z nich odbywa się również w sezonie jesiennym oraz zimowym. A warto zaznaczyć, iż te pory roku nie są zbyt bogate w urodzaj kwiatów żywych, dlatego coraz więcej osób decyduje się na sztuczne kwiaty. W obecnym czasie dzięki nowoczesnej technice sztuczne kwiaty są produkowane w taki sposób, że do złudzenia przypominają żywe kwiaty. Jeżeli interesują Cię kwiaty sztuczne hurt daje wiele możliwości, bowiem hurtownie to miejsca gdzie możesz znaleźć bardzo wiele różnych rodzajów kwiatów.

Hurtownie sztucznych kwiatów

W obecnym czasie wybór sztucznych kwiatów jest ogromny, a wszelkie dostępne kwiaty są przepiękne, jeśli planujesz kupić kwiaty sztuczne hurt będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Powinieneś wiedzieć, iż w Polsce hurtownie sztucznych kwiatów zlokalizowane są przede wszystkim w dużych miastach między innymi: we Wrocławiu, Warszawie oraz Krakowie, aczkolwiek niektóre z nich znajdują się również w mniejszych miastach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, bowiem dzięki obecności dużej liczby hurtowni w wielu miastach nie ma konieczności aby jechać na drugi koniec Polski, aby zaopatrzyć się w piękne sztuczne kwiaty. Postęp technologiczny sprawił, iż obecnie istnieje również możliwość złożenia zamówienia przez internet, warto również zaznaczyć, iż dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii w zakresie fotografii możliwe jest dokładne i precyzyjne przedstawienie wyglądu sztucznych kwiatów bez konieczności wcześniejszego ich oglądania. Przynosi to bardzo wiele korzyści, gdyż między innymi zyskać możesz dużą oszczędność czasu i pieniędzy, jest to bowiem istotne ze względu na fakt, iż wybranie się w dość odległe miejsce wiąże się z dodatkowymi kosztami.

Zastosowanie sztucznych roślin z hurtowni

Sztuczne kwiaty najlepiej sprawdzają się w wewnątrz pomieszczeń, gdyż wystawienie ich na bezpośrednie działanie słońca oraz inne niekorzystne warunki atmosferyczne może powodować, iż bardzo szybko stracą swój koloryt. Kompozycje kwiatów sztucznych są również idealnym rozwiązaniem do krótkiej ekspozycji zewnętrznej, sprawdzają się między innymi: podczas różnego rodzaju uroczystości takich jak: komunia i ślub. Jeżeli zdecydowałeś się na kwiaty sztuczne hurt zapewni Ci bardzo bogaty asortyment sztucznych roślin oraz dodatków, a tym samym otrzymasz możliwość bardzo dużego wyboru. Szeroka gama dostępnych na rynku rodzajów kwiatów sprawia, iż zarówno floryści jak i projektanci są w stanie opracować oraz wykonać wiele pięknych aranżacji roślinnych do biur, hoteli, restauracji oraz sklepów, służą także fachowym doradztwem i wsparciem podczas projektowania i montażu. Nowoczesne, designerskie bukiety sztuczne, a także drzewka w donicach znacznie wzbogacają całą dekorację wnętrz.

W jakich miejscach można zastosować sztuczne rośliny?

Warto zaznaczyć, iż sztuczne kwiaty, bukiety, liście, gałęzie a nawet pączki kwiatów mogą być układane w różnego rodzaju naczyniach i wazonach, aczkolwiek jest to uzależnione od danej okoliczności oraz osobistych, indywidualnych preferencji. Idealnym rozwiązaniem są również: doniczki, słoje i butelki. Czy wiesz, że piękne kompozycje kwiatów sztucznych mogą być także zawieszone na belkach sufitowych oraz żyrandolu? Bowiem do tego celu wykorzystuje się specjalny sznurek, żyłki lub opaski zaciskowe. Jedną z największych zalet kwiatów sztucznych jest fakt, iż nie wymagają podlewania i wymiany wody w doniczce. Jednakże, aby utrzymać jak najlepszy efekt dekoracyjny należy regularnie wycierać je z kurzu. Wśród najczęściej stosowanych pomysłów na zastosowanie sztucznych kwiatów można wymienić między innymi:

 • dekoracja wnętrza w mieszkaniach, domach oraz innych lokalach usługowych
 • wzbogacenie aranżacji
 • dodatek do scenerii filmowej lub teatralnej
 • do wystroju centrum handlowego
 • sztuczne kwiaty mogą być także wykorzystywane do uzupełnienia ścian w kolorze zielonym.

Zakup sztucznych kwiatów w hurtowni- zalety

Jeżeli jesteś zainteresowany produktami jakimi są kwiaty sztuczne hurt jest Twoim strzałem w 10, bowiem ich zakup oprócz niezwykle bogatego asortymentu roślin niesie ze sobą wiele zalet:

 • sztuczne kwiaty doskonale imitują żywe rośliny
 • posiadają bardzo wyraziste i intensywne kolory
 • dodają pomieszczeniom dodatkowej ozdoby
 • są trwałe i odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia
 • idealnie prezentują się w połączeniu z innymi dodatkami
 • sprawdzają się dobrze w miejscach zacienionych
 • są bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób cierpiących na alergię
 • oraz wiele innych zalet

Sztuczne kwiaty- zmiana aranżacji wnętrza i ogrodu

Warto zaznaczyć, iż w obecnie dostępnych na rynku hurtownia kwiatów sztucznych można zakupić pięknie wykonane sztuczne krzewy, które są bardzo podobne do naturalnych, żywych roślin. Ogromny wybór rozmiarów pozwala dopasować konkretną roślinę do indywidualnych wymogów dekorowanej przestrzeni. Sztuczne kwiaty służą także do dekoracji ogrodu, nadają się idealnie na letnią imprezę ogrodową, dostępne w hurtowniach egzemplarze uzupełniają roślinne aranżacje. Doskonale komponują się z żywymi kwiatami oraz drzewami.

Możesz również polubić…